AlkuSavon ruodutusluettelotMikkelin pitäjä → 1685 nimihakemisto

Mikkeli ruodutusluettelo 1685

Ruodutusluettelo

Nimihakemisto

Linkit osoittavat puhtaaksikirjoitettuihin ruotuihin.


-  A  B  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Å  Ä 
 -  A  B  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  VW  Å  Ä

(ei sukunimeä)Alkuun

(ei sukunimeä)

Anders Anderson, (Wålingo) Ruotu 35_komp_3

Anders Pernoin, (Tiusala) Ruotu 120_komp_3

Aron Johansson, (Kåfwala) Ruotu 23_komp_1

Christer Mattzsonn, (Wålingo) Ruotu 33_komp_3

Erich Larsson, (Åhensalo) Ruotu 15_komp_1

Erich Nielsson, (Wäsulax) Ruotu 91_komp_1

Eskell Mårthensson, (Harjuma) Ruotu 4_komp_1

Eskiell Olufzson, (Williakala) Ruotu 100_komp_3

Hendrich Ifwarsson, (Harjujärfwi) Ruotu 75_komp_1

Herman Hermansson, Ruotu 3_komp_1

Hindrich Hinderson, (Håckala) Ruotu 102_komp_3, (Hachtala) Ruotu 111_komp_3

Hindrick, (Kyrkieby) Ruotu 40_komp_3

Jacob Thomasson, (Kächkylä) Ruotu 95_komp_1

Johan Anderson, (Wanhamäkj) Ruotu 101_komp_3

Johan Andersonn, (Kåtkatwådenkylla) Ruotu 25_komp_3

Johan Jacobson, (Wahwamäkj) Ruotu 134_komp_3

Johan Johanson, (Räpåla) Ruotu 25_komp_3

Johan Larsson, (Kärjälä) Ruotu 97_komp_3

Johan Mårthensson, (Åhensalo) Ruotu 92_komp_1

Johan Wålmarsson, (Kyrckioby) Ruotu 21_komp_1

Johann, (Randakylä) Ruotu 41_komp_3

Jöns Peersson, (Harjuma) Ruotu 74_komp_1

Jöran Nielsson, (Åhensalo) Ruotu 15_komp_1

Lars, (Hirfwisalmj) Ruotu 129_komp_3

Lars Person, (Randakyla) Ruotu 30_komp_3

Lars Persson, (Kårpijärfwj) Ruotu 37_komp_3

Mattz, (Wäisala) Ruotu 27_komp_3, (Wålingo) Ruotu 35_komp_3

Mattz Larson, (Wålingo) Ruotu 100_komp_3

Matz, (Räpåla) Ruotu 25_komp_3

Matz Jöranson, (Salmilaisenby) Ruotu 102_komp_3

Matz Påhlsson, (Hauckakårhoin) Ruotu 97_komp_1

Michell Jönson, (Kårpijärfwj) Ruotu 37_komp_3

Mårthen Nielsson, (Alama) Ruotu 9_komp_1

Niels Abrahamsson, (Paijula) Ruotu 83_komp_1

Niels Rassmusson, (Harjuma) Ruotu 74_komp_1

Oluff Peerson, (Wiliakala) Ruotu 28_komp_3

Peer, (Kyrckieby) Ruotu 90_komp_1, (Annianemj) Ruotu 43_komp_3

Peer Johansonn, (Liukola) Ruotu 98_komp_3

Peer Olofsson, (Kächkylä) Ruotu 16_komp_1

Peer Person, (Wäisala) Ruotu 27_komp_3, (Kårpijärfwj) Ruotu 37_komp_3

Peer Simonsson, (Saikala) Ruotu 13_komp_1

Påhl Christersson, (Kåfwala) Ruotu 23_komp_1

Påhl Påhlsson, (Parckila) Ruotu 96_komp_1

Påhl Thomasson, (Kächkylä) Ruotu 95_komp_1

Påhll Michelsson, (Randakyla) Ruotu 31_komp_3

Påhll Påhlsson, (Wanhamäkj) Ruotu 101_komp_3

Reinholdt Staffansson, Ruotu 80_komp_1

Samuell Jörenson, (Räpåla) Ruotu 25_komp_3

Sigfred Dawidsson, (Putola) Ruotu 14_komp_1

Sigfredh Dafwidsson, (Puttoila) Ruotu 90_komp_1

Sigfredh Larsson, (Åhensalo) Ruotu 92_komp_1

Sylfwäster Johanson, (Wålingo) Ruotu 30_komp_3

Thomas Andersson, (Pursiala) Ruotu 40_komp_3

Thomas Larsson, (Harjuma) Ruotu 7_komp_1

Thomas Peersson, (Parandala) Ruotu 5_komp_1

Thomas Påhlsson, (Wanhamäkj) Ruotu 101_komp_3

Thomas Thomason, (Räpåla) Ruotu 25_komp_3

AAlkuun

Achtiain

Olof Månsson, Ruotu 79_komp_1

Aniain

Staffan Johansson, Ruotu 70_komp_1

Anmain

Måns, (Teckala) Ruotu 118_komp_3

Anniain

Oluf, (Annianemj) Ruotu 43_komp_3

Annin

Simon, (Kychkylanemj) Ruotu 118_komp_3

Antikain

Lars Hämingson, Ruotu 127_komp_3

Antoin

Anders Hendersson, (Harjuma) Ruotu 4_komp_1

Carl Jöransson, Ruotu 1_komp_1

Christer Påhlson, Ruotu 38_komp_3

Hendrich Hendersson, (Harjuma) Ruotu 3_komp_1

Jönss Hendersson, (Harjuma) Ruotu 4_komp_1

Peer Larsson, (Kärjälä) Ruotu 93_komp_1

Arpiain

Mattz Michelsson, (Wanhamäkj) Ruotu 38_komp_3

Måns Larsson, (Wanhamäkj) Ruotu 28_komp_3

Peer Jönson, (Wanhamäkj) Ruotu 39_komp_3

Påhll Larson, (Wanhamäkj) Ruotu 38_komp_3

Assilain

Christer Mårthensson, Ruotu 82_komp_1

Hendrich Bertilsson, (Suosari) Ruotu 10_komp_1

Hendrich Hendersson, (Assilla) Ruotu 81_komp_1

Lars Mårthensson, (Assilla) Ruotu 82_komp_1

Auwikain

Lars Hämmingsson, (Wålingo) Ruotu 36_komp_3

Awikain

Jöns Anderson, (Wålingo) Ruotu 34_komp_3

Peer Person, (Wanhamäkj) Ruotu 38_komp_3

BAlkuun

Bengdtin

Matz Larsson, (Ihastjärwi) Ruotu 6_komp_1

Bentein

Christer, (Harjuma) Ruotu 74_komp_1

Biörneborgh

Niels Anderson, Ruotu 28_komp_3

Biörnin

Erich, (Kuitula) Ruotu 135_komp_3

Johan Påhlson, (Biörnila) Ruotu 110_komp_3

Johan Staffansson, Ruotu 76_komp_1

Jöran Johanson, Ruotu 120_komp_3

Påhll Påhlson, (Biörnila) Ruotu 110_komp_3

Sigfredh Nielson, (Biörnila) Ruotu 110_komp_3

Bråttar

Hans, (Kyrckeby) Ruotu 8_komp_1

HAlkuun

Hachkalain

Hindrich, (Hackala) Ruotu 112_komp_3

Hackalain

Lars, (Pettilalax) Ruotu 115_komp_3

Mattz Larson, Ruotu 115_komp_3

Hackriain

Hindrich Christerson, (Hackriaisenby) Ruotu 39_komp_3

Haijain

Jöran Knutsson, Ruotu 78_komp_1

Påhll Mattzson, Ruotu 35_komp_3

Påhll Påhlsson, (Kårpijärfwj) Ruotu 36_komp_3

Haikoin

Johan Henderson, (Wålingo) Ruotu 35_komp_3

Halain

Peer Christersson, (Harjuma) Ruotu 72_komp_1

Haliain

Lars, (Watila) Ruotu 113_komp_3

Hallin

Christer, (Alama) Ruotu 8_komp_1

Haltuin

Jöran Matsson, Ruotu 86_komp_1

Hanska

Jacob, Ruotu 102_komp_3

Hansoin

Hindrich Larson, (Peurenby) Ruotu 107_komp_3

Lars Larsson, (Peurenby) Ruotu 107_komp_3

Hapataipall

Matz Thomasson, (Hapataipal) Ruotu 20_komp_1

Hatin

Peer, (Merasmäkj) Ruotu 104_komp_3

Hauka Kårhoin

Påhl Eskelsson, (Marjaniemi) Ruotu 19_komp_1

Heijain

Johan Olufzson, Ruotu 42_komp_3

Heilain

Lars Brusiuson, (Wålingo) Ruotu 35_komp_3

Lars Jönsson, (Wanhamäkj) Ruotu 28_komp_3

Mattz Brusiuson, (Wålingo) Ruotu 35_komp_3

Niels Simonsson, Ruotu 10_komp_1

Helpainen

Anders, (Helpanala) Ruotu 116_komp_3

Himain

Hans Mårthensson, (Marjaniemi) Ruotu 96_komp_1

Himmåttu

Mårthen, (Såckala) Ruotu 124_komp_3

Hinni

Lars Michelsson, (Wächmois) Ruotu 80_komp_1

Hinska

Christer Jacobson, Ruotu 126_komp_3

Hintzikain

Eskill, (Månika) Ruotu 125_komp_3

Jacob Person, (Lahnama) Ruotu 126_komp_3

Hootarj

Hans, (Williakala) Ruotu 100_komp_3

Påhll Hanson, (Wålingo) Ruotu 33_komp_3

Hotarj

Peer Mårthenson, (Kårpijärfwj) Ruotu 37_komp_3

Huckain

Påhl Påhlsson, (Suosari) Ruotu 88_komp_1

Hurrj

Larss Larson, (Hurula) Ruotu 108_komp_3

Huttun

Påhl Larsson, (Hapataipal) Ruotu 20_komp_1

Hyfwäin

Jöns Person, (Randakyla) Ruotu 32_komp_3

Thomas, (Randakyla) Ruotu 116_komp_3

Hynnin

Niels, (Alama) Ruotu 9_komp_1

Hyrckäin

Lars, (Hackala) Ruotu 112_komp_3

Peer Larson, Ruotu 112_komp_3

Hyroin

Anders, (Hijrola) Ruotu 77_komp_1

Hyryläin

Anders, (Teckala) Ruotu 118_komp_3

Eskiell, (Kilckilä) Ruotu 105_komp_3

Hindrich, (Hyryla) Ruotu 42_komp_3

Peer Anderson, (Hyrylä) Ruotu 117_komp_3

Hytiain

Lars Michelson, (Kårpijärfwj) Ruotu 37_komp_3

Hytin

Hans, (Ryttilä) Ruotu 41_komp_3

Håckain

Anders Andersson, (Harjuma) Ruotu 2_komp_1, (Harjuma) Ruotu 7_komp_1

Lars Andersson, (Harjuma) Ruotu 4_komp_1

Matz, (Harjuma) Ruotu 3_komp_1

Peer Hinderson, (Håckala) Ruotu 102_komp_3

Håmhein

Erich, (Parckåila) Ruotu 132_komp_3

Hångain

Greels Sigfredson, Ruotu 40_komp_3

Hångoin

Erich, (Hurula) Ruotu 108_komp_3

Mårthen, (Hirfwisalmj) Ruotu 129_komp_3

Häckin

Lars Jöran, (Paijula) Ruotu 82_komp_1

Häckinen

Johan Hendersson, Ruotu 72_komp_1

Häikinen

Lars Michelsson, Ruotu 85_komp_1

Häilain

Jöns Månsson, (Harjuma) Ruotu 3_komp_1

Hämmin

Peer Peersson, (Assilla) Ruotu 81_komp_1

Hämmälain

Hendrich, (Suosari) Ruotu 88_komp_1

Hämmäläin

Erich Johan, Ruotu 88_komp_1

Jacob, (Wanhamäkj) Ruotu 38_komp_3

Niels, (Pelckälä) Ruotu 126_komp_3

Hämäl:

Sigfredh Jöransson, (Kächkylä) Ruotu 19_komp_1

Simon, (Hurula) Ruotu 108_komp_3

Thomas, (Hurula) Ruotu 108_komp_3

Hämäl:n

Jöns Andersson, (Taipalby) Ruotu 96_komp_1

Jöran, (Taipalenby) Ruotu 20_komp_1

Niels Christersson, (Rauhula) Ruotu 89_komp_1

Sigfredh Simonsson, (Harjuma) Ruotu 2_komp_1

Hämälain

Jöran Eskelsson, (Såckala) Ruotu 124_komp_3

Hämäläin

Anders Johansson, Ruotu 22_komp_1

Hemmingh Peersson, Ruotu 23_komp_1

Hindrich, (Taipalby) Ruotu 128_komp_3

Hännin

Hindrich Mattzson, Ruotu 26_komp_3

Häyryin

Matz Peersson, (Wanhala) Ruotu 5_komp_1

Häyryn

Matz Matsson, (Harjuma) Ruotu 72_komp_1

IAlkuun

Ickoin

Anders Påhlsson, (Wächmois) Ruotu 79_komp_1

Ihalain

Anders Andersson, (Harjuma) Ruotu 2_komp_1

Johan, (Harjuma) Ruotu 2_komp_1

Matz Andersson, Ruotu 6_komp_1

Mårthen Matzson, (Kyrckeby) Ruotu 1_komp_1

Påhl Månsson, Ruotu 92_komp_1

Ingerain

Eskiell, (Kychkylanemj) Ruotu 117_komp_3

JAlkuun

Jockelain

Esaias, (Wächmois) Ruotu 79_komp_1

Jokel:n

Anders Simonsson, (Wänälä) Ruotu 98_komp_1

Jusseräin

Johan Johansson, (Harjujärfwi) Ruotu 75_komp_1

Johan Markusson, (Harjujärfwi) Ruotu 75_komp_1

Jåckalain

Markus Simonsson, (Wächmois) Ruotu 78_komp_1

Jåckelain

Samuel, (Wächmois) Ruotu 78_komp_1

KAlkuun

Kackriain

Hendrich Johansson, (Harjuma) Ruotu 4_komp_1

Kaipain

Anders Andersson, (Hijrola) Ruotu 77_komp_1

Kaipiain

Mattz Person, (Kapiala) Ruotu 120_komp_3

Matz, (Kyrckeby) Ruotu 1_komp_1

Peer Peersson, Ruotu 20_komp_1

Kaipiainen

Jacob, (Kapiala) Ruotu 120_komp_3

Kannulain

Joseph Mårthenson, Ruotu 118_komp_3

Kapain

Påhll Anderson, (Watila) Ruotu 114_komp_3

Kapuin

Marckus, (Watila) Ruotu 114_komp_3

Karjalain

Anders Hinders:, (Wålingo) Ruotu 32_komp_3

Christer, (Kyrkieby) Ruotu 40_komp_3

Lars Hansson, (Wålingo) Ruotu 32_komp_3

Mattz Bertilson, Ruotu 33_komp_3

Thomas Christerson, Ruotu 130_komp_3

Karjames

Eskiell Cnutzson, Ruotu 134_komp_3

Karpain

Jacob Philipsson, (Säppoila) Ruotu 84_komp_1

Karstinen

Hindrich Simonson, Ruotu 119_komp_3

Karstuin

Hindrich, (Karstula) Ruotu 121_komp_3

Sammuell, (Karstula) Ruotu 44_komp_3

Kassj

Simon, (Hirfwisalmj) Ruotu 129_komp_3

Kaupin

Påhll Larsson, (Wanhamäkj) Ruotu 101_komp_3

Kilckj

Christer, (Kilckilä) Ruotu 105_komp_3

Hans, (Kilckilä) Ruotu 105_komp_3

Hans Påhlson, (Kilckilä) Ruotu 105_komp_3

Joseph, (Kilckilä) Ruotu 105_komp_3

Michell, (Wålingo) Ruotu 32_komp_3

Peer Jönson, (Kilckilä) Ruotu 106_komp_3

Påhl Hemingson, (Kilckilä) Ruotu 104_komp_3

Kimarj

Eskill Mattzson, Ruotu 31_komp_3

Kimmer

Anders Johansson, Ruotu 75_komp_1

Kirjalain

Michell Simonson, Ruotu 116_komp_3

Kiwinen

Hendrich Peersson, (Säppoila) Ruotu 85_komp_1

Kjrjalain

Peer Simonson, (Hirfwinsalmj) Ruotu 106_komp_3

Kjskin

Niels Jörenson, Ruotu 125_komp_3

Klåstarin

Augustus, (Rumullaa) Ruotu 85_komp_1

Knuthin

Jöran, (Tuckala) Ruotu 44_komp_3

Knutilain

Jöran Jöranson, Ruotu 99_komp_3

Kucka

Mattz, (Parckåila) Ruotu 132_komp_3

Kuckoin

Hindrich Eskielson, (Håckäla) Ruotu 103_komp_3

Kufwain

Anders Anders:, (Wålingo) Ruotu 36_komp_3

Peer Nielson, (Kårpijärfwj) Ruotu 37_komp_3

Kuituin

Lars, (Kuitula) Ruotu 135_komp_3

Michell, (Kuitula) Ruotu 135_komp_3

Thomas, (Kuitula) Ruotu 135_komp_3

Kurckj

Hindrich, (Syskälä) Ruotu 43_komp_3

Kurfwiain

Johan Greelson, Ruotu 117_komp_3

Kurki

Simon Matsson, (Päckola) Ruotu 14_komp_1

Kuwain

Anders Andersson, (Wanhala) Ruotu 71_komp_1

Matz Christersson, (Wanhala) Ruotu 71_komp_1

Kylläin

Eskill, (Taipallaby) Ruotu 18_komp_1

Kyroin

Thomas, (Lahnama) Ruotu 90_komp_1

Kåckain

Lars, (Halkola) Ruotu 42_komp_3

Kåfwain

Lars, (Harjuma) Ruotu 75_komp_1

Mårthen, (Kåfwala) Ruotu 22_komp_1

Kåifwakain

Jöns Jönson, (Pelckälä) Ruotu 126_komp_3

Kåifwisto

Greels Olufzfon, Ruotu 109_komp_3

Kåikalain

Hans Hansson, (Hijrola) Ruotu 77_komp_1

Kåmpa

Lars Anderson, (Kuitula) Ruotu 136_komp_3

Kåpoin

Anders Christersson, Ruotu 7_komp_1

Kårhoin

Eskell Larsson, Ruotu 73_komp_1

Johan, (Pettilalax) Ruotu 115_komp_3

Johan Peersson, (Nårola) Ruotu 87_komp_1

Lars, (Marjaniemi) Ruotu 19_komp_1

Mårthen Påhlsson, (Räpåla) Ruotu 24_komp_3

Oloff Olofsson, (Harjuma) Ruotu 7_komp_1

Philip Peersson, (Marjaniemi) Ruotu 19_komp_1

Påhl Andersson, (Hauckakårhoin) Ruotu 97_komp_1

Samuel, (Harjuma) Ruotu 3_komp_1

Thomas Påhlsson, Ruotu 97_komp_1

Kårhoin (Hauka Kårhoin)

Påhl Eskelsson, (Marjaniemi) Ruotu 19_komp_1

Kårpilain

Erich Matsson, Ruotu 71_komp_1

Kårpj

Hindrich, (Halkola) Ruotu 42_komp_3

Johan, (Halkola) Ruotu 42_komp_3

Kårtjain

Lars Larsson, (Wanhamäkj) Ruotu 29_komp_3

Kåskislambj

Jöns, (Månikala) Ruotu 46_komp_3

Kåttilain

Mårthen, (Pietilä) Ruotu 44_komp_3

Peer Larson, (Hyrylä) Ruotu 117_komp_3

Kåwain

Michel Staffansson, Ruotu 21_komp_1

Staffan, (Kyrckioby) Ruotu 21_komp_1

Kächkoin

Christer Matzson, (Håckäla) Ruotu 103_komp_3

Kächköin

Thomas Jacobsson, (Kächkylä) Ruotu 95_komp_1

Käckoin

Lars Olufzson, (Wålingo) Ruotu 35_komp_3

Sigfredh Simonson, Ruotu 103_komp_3

Kähkoin

Matz Matsson, (Säppoila) Ruotu 83_komp_1

Käifwärin

Hendrich, (Nårola) Ruotu 12_komp_1

Källiain

Anders Peersson, (Hachkola) Ruotu 97_komp_1

Käriäläin

Lars Larson, Ruotu 97_komp_3

Kärjäin

Johan Peersson, (Alama) Ruotu 9_komp_1

Lars Hendersson, (Kärjälä) Ruotu 93_komp_1

Lars Jönson, (Kärjälä) Ruotu 97_komp_3

Lars Larson, (Kärjälä) Ruotu 97_komp_3

Matz Larsson, (Kärjälä) Ruotu 93_komp_1

Peer, (Säppoila) Ruotu 83_komp_1

Peer Påhlsson, (Kärjälä) Ruotu 93_komp_1

Käråin

Mattz Johanson, Ruotu 123_komp_3

Käräin

Johan Påhlsson, (Randakyla) Ruotu 116_komp_3

Lars, (Taipalby) Ruotu 128_komp_3

Niels, (Taipalby) Ruotu 118_komp_3

Kärämies

Cnuth, (Suosalmj) Ruotu 133_komp_3

Lars, (Malwalamj) Ruotu 133_komp_3

Peer Erichson, (Suosalmj) Ruotu 133_komp_3

LAlkuun

Lahinen

Olof, (Harjuma) Ruotu 10_komp_1

Laickis

Peer Peersson, Ruotu 74_komp_1

Laidikain

Erich, (Wächmais) Ruotu 9_komp_1

Laitiain

Peer Person, (Laitiala) Ruotu 103_komp_3

Laitin

Erich Christersson, (Åhensalo) Ruotu 91_komp_1

Hind:, (Hyryla) Ruotu 42_komp_3

Laitinen

Lars, (Tiusala) Ruotu 119_komp_3

Lamain

Joseph Michelsson, (Wanhala) Ruotu 70_komp_1

Lambin

Michel Påhlsson, (Assilla) Ruotu 81_komp_1

Landiai

Larss, (Watila) Ruotu 114_komp_3

Landiain

Lars, (Ryttilä) Ruotu 41_komp_3

Mattz, (Watila) Ruotu 115_komp_3

Mattz Matzson, Ruotu 132_komp_3

Mårthen Olofsson, Ruotu 8_komp_1

Påhll, (Watila) Ruotu 114_komp_3

Lapal:n

Peer Thomasson, (Räpåla) Ruotu 25_komp_3

Launiain

Johan, (Nårola) Ruotu 88_komp_1

Simon Michelsson, (Suosari) Ruotu 89_komp_1

Launjain

Påhl, (Nårola) Ruotu 86_komp_1

Laurikain

Jacob Jacobson, Ruotu 111_komp_3

Jacob Peersson, (Laurickala) Ruotu 22_komp_1

Påhl Andersson, (Laurickala) Ruotu 22_komp_1

Laurukain

Hendrich Hendersson, (Harjuma) Ruotu 72_komp_1

Leikein

Anders Påhlsson, Ruotu 81_komp_1

Lelckoin

Oluff Påhlsson, (Pelckälä) Ruotu 126_komp_3

Lijkain

Oluf Olufzson, (Ruokala) Ruotu 97_komp_3

Lijkawain

Påhll Marthenson, (Wålingo) Ruotu 34_komp_3

Liukoin

Anders Mattzson, (Kåtkatwådenkylla) Ruotu 25_komp_3

Christer Simonson, (Liukåla) Ruotu 24_komp_3

Hendrich, (Åhensalo) Ruotu 15_komp_1

Hindrich Larson, (Närfwälä) Ruotu 99_komp_3

Mattz Jönson, (Hirfwilax) Ruotu 30_komp_3

Mattz Olufzson, (Wålingo) Ruotu 33_komp_3

Peer, (Räpåla) Ruotu 25_komp_3

Peer Johanson, (Liukåla) Ruotu 24_komp_3

Peer Person, (Syfwänmaby) Ruotu 98_komp_3

Påhll, (Såckala) Ruotu 122_komp_3

Påhll Simonson, (Syfwänmaby) Ruotu 98_komp_3

Simon Mattzon, (Syfwänmaby) Ruotu 97_komp_3

Lukain

Matz Peersson, (Wanhala) Ruotu 70_komp_1

Lukoin

Oloff Larsson, Ruotu 15_komp_1

Lutta

Eskiell Person, (Wanhamäkj) Ruotu 38_komp_3

Lydikain

Walter Person, (Pelckälä) Ruotu 127_komp_3

Lytwain

Lars Larsson, (Harjuma) Ruotu 3_komp_1

Låhja

Hendrich Mårthensson, (Kächkylä) Ruotu 16_komp_1

Låncki

Peer Matsson, (Harjuma) Ruotu 73_komp_1

Långh

Måns, (Nårola) Ruotu 86_komp_1

Låtta

Sammuel Mårthenson, Ruotu 136_komp_3

Lähikåskj

Anders Anderson, (Randakyla) Ruotu 31_komp_3

MAlkuun

Mackoin

Michel Andersson, Ruotu 77_komp_1

Mackoinen

Christer Johansson, Ruotu 87_komp_1

Mannikain

Erich Hendersson, Ruotu 17_komp_1

Mannin

Eskiel Larson, (Kuitula) Ruotu 135_komp_3

Jöran Thomason, Ruotu 108_komp_3

Thomas Jacobson, (Kuitula) Ruotu 136_komp_3

Markain

Lars, (Harjuma) Ruotu 72_komp_1

Martainen

Lars Larsson, Ruotu 43_komp_3

Marthin

Påhll, (Wahwamäkj) Ruotu 134_komp_3

Thomas, (Wahwamäkj) Ruotu 134_komp_3

Martin

Christer, (Wanhamäkj) Ruotu 109_komp_3

Eskiell, (Hämmänmäkj) Ruotu 109_komp_3

Hindrich, (Kilckilä) Ruotu 105_komp_3, (Hämmänmäkj) Ruotu 109_komp_3

Jöran Christerson, (Wanhamäkj) Ruotu 29_komp_3

Lars Berentsson, (Ihastjärwi) Ruotu 6_komp_1

Thomas Mattzson, (Wahwamäkj) Ruotu 134_komp_3

Matilain

, (Ihastjärwi) Ruotu 6_komp_1

Matz Matsson, (Nårola) Ruotu 12_komp_1

Matiskain

Påhl Påhlsson, (Alama) Ruotu 8_komp_1

Mattilain

Mårthen, (Hijrola) Ruotu 15_komp_1

Minckin

Peer, (Såckala) Ruotu 123_komp_3

Muikoin

Mattz Olufzson, Ruotu 102_komp_3

Muinoin

Lars Påhlsson, (Wanhamäkj) Ruotu 101_komp_3

Myrimies

Peer Ohlsson, (Kyrckioby) Ruotu 21_komp_1

Myrmies

Abraham, (Wächmois) Ruotu 80_komp_1

Måndoin

Hans Hansson, (Måndola) Ruotu 17_komp_1

Johan Påhlsson, (Måndola) Ruotu 17_komp_1

Matz, (Måndola) Ruotu 17_komp_1

Påhl, (Måndola) Ruotu 17_komp_1

Månika

Jöran Hinderson, Ruotu 46_komp_3

Månnoin

Lars Anderson, (Wanhamäkj) Ruotu 101_komp_3

Mårthin

Jacob, (Wahwamäkj) Ruotu 134_komp_3

Mäisäin

Jacob Larsson, (Peurenby) Ruotu 131_komp_3

Mändäin

Peer Mårthens:, (Malwalamj) Ruotu 133_komp_3

Mässainen

Anders, (Lahnama) Ruotu 127_komp_3

Möller

Hendrich Markusson, (Kyrckeby) Ruotu 1_komp_1

Mölli

Knuth, (Ihastjärwi) Ruotu 6_komp_1

Mölssa

Jacob Andersson, Ruotu 45_komp_3

NAlkuun

Nickainen

Niels Person, Ruotu 113_komp_3

Nickarain

Niels Påhlsson, (Wålingo) Ruotu 33_komp_3

Nirhoin

Påhll Jönson, (Månika) Ruotu 125_komp_3

Nirhulain

Anders Matzson, (Harjuma) Ruotu 73_komp_1

Nurhin

Anders Larsson, (Åhensalo) Ruotu 92_komp_1

Nyssäin

Oluff Olufzson, Ruotu 30_komp_3

Nährin

Johan Peersson, (Taipalby) Ruotu 13_komp_1

Nännoin

Erich, (Randakylä) Ruotu 41_komp_3

Närfwäin

Cnuth, (Såckala) Ruotu 123_komp_3

Närhin

Peer Person, (Närhillä) Ruotu 115_komp_3

Närwin

Erich Peersson, Ruotu 14_komp_1

Närwäin

Berttiell, (Såckala) Ruotu 123_komp_3

Lars Larson, (Malwalammj) Ruotu 108_komp_3

Lars Olufzson, (Närfwälä) Ruotu 99_komp_3

Nöjain

Anders, (Hyryla) Ruotu 42_komp_3

OAlkuun

Olckoin

Peer Clemetzson, (Kyrckieby) Ruotu 87_komp_3

Orre

Hans, (Wålingo) Ruotu 100_komp_3

PAlkuun

Paalain

Christer, (Watila) Ruotu 113_komp_3

Erich, (Watila) Ruotu 113_komp_3

Johann, (Watila) Ruotu 113_komp_3

Lars Jöranson, Ruotu 120_komp_3

Pafwil:n

Lars Christersson, (Wächmois) Ruotu 78_komp_1

Pafwilain

Thomas, (Wächmois) Ruotu 79_komp_1

Paijain

Hendrich, (Laurickala) Ruotu 22_komp_1

Mattz Anderson, (Kåtkatwändenkylla) Ruotu 99_komp_3

Paijuin

Anders, (Kåtkatwändenkylla) Ruotu 99_komp_3

Påhl, (Paijula) Ruotu 83_komp_1

Pajuin

, (Wålingo) Ruotu 33_komp_3

Matz Jacobsson, (Wanhala) Ruotu 71_komp_1

Pajunen

Sigfredh Matsson, Ruotu 4_komp_1

Palain

Matz, (Wächmois) Ruotu 11_komp_1

Pansoin

Mattz Erichson, Ruotu 128_komp_3

Papain

Lars Larsson, Ruotu 5_komp_1

Parandain

Hind:, (Wålingo) Ruotu 34_komp_3

Peer, (Wålingo) Ruotu 30_komp_3

Peer Augustinson, (Håckala) Ruotu 102_komp_3

Peer Peersson, (Nårola) Ruotu 12_komp_1

Påhl, (Parandala) Ruotu 23_komp_1

Parckin

Niels, (Kächkylä) Ruotu 95_komp_1

Thomas Ohlsson, (Hauckakårhoin) Ruotu 97_komp_1

Parckoin

Niels, (Parckåila) Ruotu 132_komp_3

Parkin

Anders Nielsson, (Parkilla) Ruotu 94_komp_1

Erich Johansson, (Parkilla) Ruotu 94_komp_1

Hemmingh Hansson, (Parckilla) Ruotu 98_komp_1

Jacob Hendersson, (Parkilla) Ruotu 94_komp_1

Matz Jönsson, (Parkilla) Ruotu 94_komp_1

Pasain

Matz Peersson, (Assilla) Ruotu 81_komp_1

Passoin

Knuth Andersson, (Assilla) Ruotu 82_komp_1

Lars Andersson, (Suosari) Ruotu 89_komp_1

Pastin

Staffan Hinderson, (Kårpijärfwj) Ruotu 37_komp_3

Paunoin

Peer Peersson, (Wanhala) Ruotu 70_komp_1

Peckain

Berttiell Thomason, Ruotu 129_komp_3

Eskiell Påhlsson, (Merasmäkj) Ruotu 104_komp_3

Hindrich Person, (Häyrylä) Ruotu 121_komp_3

Jöns, (Ripatila) Ruotu 131_komp_3

Lars Larsson, (Merasmäkj) Ruotu 128_komp_3

Påhl:, (Merasmäkj) Ruotu 104_komp_3

Peckuruin

Peer, (Wärälä) Ruotu 76_komp_1

Peitzar

Johan Erichsson, (Kyrckioby) Ruotu 21_komp_1

Peykein

Johan Mårthensson, Ruotu 94_komp_1

Peykj

Påhll, (Kychkylanemj) Ruotu 117_komp_3

Peykäin

Jöns Påhlson, (Watila) Ruotu 114_komp_3

Peyrin

Bertiel: Olufzson, (Peurenby) Ruotu 130_komp_3

Peyrj

Anders, (Peurenby) Ruotu 107_komp_3

Cnuth, (Peurenby) Ruotu 107_komp_3

Mattz, (Peurenby) Ruotu 130_komp_3

Påhll Bertelson, (Peurenby) Ruotu 107_komp_3

Pietin

Jöran, (Pietilä) Ruotu 44_komp_3

Pispalain

Hendrich Matsson, Ruotu 2_komp_1

Simon Mattzson, Ruotu 114_komp_3

Pistin

Jöns Person, (Wålingo) Ruotu 33_komp_3

Pjstin

Johan Johanson, Ruotu 101_komp_3

Mattz Persson, (Wålingo) Ruotu 36_komp_3

Michel, (Kuitula) Ruotu 135_komp_3

Oluf, (Kuitula) Ruotu 135_komp_3

Puikoin

Staffan, (Assilla) Ruotu 82_komp_1

Pulckoin

Johan Andersson, (Marjaniemi) Ruotu 96_komp_1

Pulliain

Lars, (Ihastjärfwi) Ruotu 76_komp_1

Påhl Matsson, (Ihastjärwi) Ruotu 6_komp_1

Påhll Larson, Ruotu 29_komp_3

Thomas, (Suosari) Ruotu 88_komp_1

Pundala

, (Kyrckeby) Ruotu 5_komp_1

Puroin

Johan, Ruotu 131_komp_3

Pursiain

Mattz Jacobson, (Pursiala) Ruotu 112_komp_3

Puttein

Eskell Peersson, Ruotu 90_komp_1

Puttonen

Sigfredh Jöranson, Ruotu 106_komp_3

Puucko

Anders Anders:, (Såckala) Ruotu 122_komp_3

Puuko

Anders, (Tuckala) Ruotu 44_komp_3

Niels, (Såckala) Ruotu 124_komp_3

Puukoin

Påhll Anderson, Ruotu 44_komp_3

Pyckelain

Daniel, (Hijrola) Ruotu 14_komp_1

Pykäin

Eskiell, (Kuitula) Ruotu 110_komp_3

Påhll, (Kuitula) Ruotu 110_komp_3

Pylckäin

Erich Matsson, (Säppoila) Ruotu 84_komp_1

Pylkäin

Mårthen, (Wächmois) Ruotu 79_komp_1

Pyrhin

Peer, (Randakyla) Ruotu 31_komp_3

Pyrhoin

Marckus, (Helpanala) Ruotu 116_komp_3

Påhial:n

Johan Henderson, Ruotu 32_komp_3

Påhialain

Hindrich Johanson, Ruotu 34_komp_3

Pålckj

Johan Michelsson, (Liukola) Ruotu 98_komp_3

Pårckain

Lars Larsson, (Harjuma) Ruotu 74_komp_1

Päckain

Jöns Jonson, (Pelckälä) Ruotu 127_komp_3

Mattz Jönson, (Lachnamäkj) Ruotu 46_komp_3

Pölckin

Michell Larsson, Ruotu 131_komp_3

RAlkuun

Rahikain

Anders Eskellsson, Ruotu 13_komp_1

Hindrich, (Kyrckieby) Ruotu 111_komp_3

Michel Erichson, Ruotu 24_komp_3

Mårthen, (Lahnama) Ruotu 13_komp_1

Olof Olofsson, (Matiskala) Ruotu 90_komp_1

Rahuin

Matz Staffansson, (Nårola) Ruotu 86_komp_1

Randalain

Mårthen, (Kyrckieby) Ruotu 111_komp_3

Rasain

Påhl, (Wänälä) Ruotu 99_komp_1

Reinikain

Lars Eskelson, Ruotu 125_komp_3

Rijtin

Anders, (Merasmäkj) Ruotu 104_komp_3

Måns Greelson, Ruotu 104_komp_3

Ringin

, (Harjuma) Ruotu 74_komp_1

Ringäin

Christer, (Harjuma) Ruotu 74_komp_1

Ripatj

Erich, (Ripatila) Ruotu 131_komp_3

Mårthen, (Ripatila) Ruotu 131_komp_3

Oluff Påhlsson, (Hirfwinsalmj) Ruotu 106_komp_3

Ripattj

Peer Sigfredhson, (Ripatila) Ruotu 131_komp_3

Rippattj

Sigfredh, (Ripatila) Ruotu 132_komp_3

Ruhoin

Christer Hinderson, (Hämmänmäkj) Ruotu 109_komp_3

Mattz Larson, (Hämmänmäkj) Ruotu 109_komp_3

Mattz Person, Ruotu 122_komp_3

Ruokolain

Carll Marthenson, (Ruokala) Ruotu 97_komp_3

Lars, (Harjuma) Ruotu 10_komp_1

Ryckäin

Hendrich Andersson, (Alama) Ruotu 8_komp_1

Rytin

Erich, (Ryttilä) Ruotu 41_komp_3

Lars Erichsson, (Rauhula) Ruotu 89_komp_1

Ryttare

Mattz, (Tiusala) Ruotu 119_komp_3

Ryttin

Anders, (Lahnama) Ruotu 125_komp_3

Rämäin

Frans, (Teckala) Ruotu 118_komp_3

Lars Michelssonn, (Randakyla) Ruotu 31_komp_3

Peer Larson, (Randakyla) Ruotu 30_komp_3

Påhll Påhlson, (Randakyla) Ruotu 30_komp_3

Thomas, (Salmilaisenby) Ruotu 102_komp_3

Räpoin

Jöns Michelsson, (Liukåla) Ruotu 24_komp_3

Oluff Påhlsson, Ruotu 98_komp_3

Påhll Påhlsson, (Liukola) Ruotu 98_komp_3

Samuel Larson, Ruotu 122_komp_3

Räppoin

Lars Mattzson, (Räpåla) Ruotu 25_komp_3

Räsäin

Greels Jörenson, (Hirfwisalmj) Ruotu 130_komp_3

SAlkuun

Saikoin

Grels, (Hirfwisalmj) Ruotu 130_komp_3

Jacob, (Hirfwisalmj) Ruotu 130_komp_3

Påhl, (Harjuma) Ruotu 4_komp_1

Sairuin

Anders Påhlsson, Ruotu 18_komp_1

Sallain

Abrahan, (Kyrkieby) Ruotu 40_komp_3

Sallin

Christer Jönsson, (Wålingo) Ruotu 34_komp_3

Jöns Jönson, (Wålingo) Ruotu 34_komp_3

Salmelain

Erich, (Salmilaisenby) Ruotu 102_komp_3

Seppäläin

Hendrich Hendersson, (Nårola) Ruotu 12_komp_1

Johan Johansson, Ruotu 9_komp_1

Sijkoin

Peer Jönsson, (Wäsulax) Ruotu 91_komp_1

Sijskain

Anders, (Pettilalax) Ruotu 115_komp_3

Sijskoin

Anders Andersson, (Sijstola) Ruotu 16_komp_1

Michel Larsson, (Sijstola) Ruotu 16_komp_1

Sijtar

Christer Larsson, (Harjuma) Ruotu 73_komp_1

Påhl Jacobsson, (Ihastjärfwi) Ruotu 76_komp_1

Sillpa

Anders Påhlsson, (Marjaniemi) Ruotu 20_komp_1

Småländer

Sigfredh, (Kyrckieby) Ruotu 111_komp_3

Strandenius

And:, (Kyrckieby) Ruotu 90_komp_1

Sulckaulain

Thomas Thomason, Ruotu 121_komp_3

Suomalain

Mattz Mattzson, Ruotu 37_komp_3

Mårthen Eskellsson, (Wächmois) Ruotu 11_komp_1

Sutarj

Lars Jörensson, Ruotu 34_komp_3

Sylain

Lars Olufzson, (Salmilaisenby) Ruotu 102_komp_3

Sylfwäster

Lars Mattzson, (Tuckala) Ruotu 45_komp_3

Såckain

Erich, (Randakylä) Ruotu 41_komp_3

Hendrich, (Wahwamäkj) Ruotu 134_komp_3

Johan Hinderson, Ruotu 41_komp_3

Mattz, (Såckala) Ruotu 122_komp_3

Såckin

Sigfredh Påhlsson, (Såckala) Ruotu 122_komp_3

Såikain

Eskiell Eskilson, (Såckala) Ruotu 123_komp_3

Frantz Anderson, (Såikala) Ruotu 45_komp_3

Peer Thomason, (Såckala) Ruotu 124_komp_3

Thomas Hemingson, (Tuckala) Ruotu 45_komp_3

Sårulain

Jöran Johanson, Ruotu 100_komp_3

Säckin

Hendrich Jönsson, (Harjuma) Ruotu 7_komp_1

Samuel Mattzson, Ruotu 25_komp_3

Säppä

Eskiell, (Wanhamäkj) Ruotu 109_komp_3

Hendrich Mårthensson, (Nårola) Ruotu 87_komp_1

Säppäläin

Anders, (Suosari) Ruotu 88_komp_1

Anders Andersson, Ruotu 16_komp_1

Hendrich Hendersson, (Säppoila) Ruotu 84_komp_1

Mattz, (Kapiala) Ruotu 120_komp_3

Peer Peersson, Ruotu 19_komp_1, (Säppoila) Ruotu 84_komp_1

Simon, (Kächkylä) Ruotu 95_komp_1

Thomas Hinderson, Ruotu 95_komp_1

Särckin

Niels Nielsson, (Randakyla) Ruotu 31_komp_3

TAlkuun

Taipalin

Anders Christersson, (Taipalenby) Ruotu 20_komp_1

Påhl Ohlsson, (Taipallaby) Ruotu 18_komp_1

Simon Peersson, (Taipallaby) Ruotu 18_komp_1

Tanttj

Christer, (Suosalmj) Ruotu 133_komp_3

Tarckiain

Cnuth, (Annianemj) Ruotu 43_komp_3

Lars Påhlsson, Ruotu 133_komp_3

Tarfwoin

Jacob Jönsson, (Nårola) Ruotu 87_komp_1

Tarickain

Thomas, (Harjuma) Ruotu 10_komp_1

Tarsain

Hendrich, (Kåfwala) Ruotu 23_komp_1

Tarsoin

Michel, (Harjuma) Ruotu 4_komp_1

Michell Anderson, (Randakyla) Ruotu 31_komp_3

Tenhuin

Blasius, (Kyrckeby) Ruotu 1_komp_1

Tickain

Måns, (Randakyla) Ruotu 31_komp_3

Påhll, (Häyrylä) Ruotu 121_komp_3

Påhll Hanson, (Tickala) Ruotu 128_komp_3

Påhll Michelson, (Tickala) Ruotu 128_komp_3

Tijhoin

Anders, (Harjuma) Ruotu 3_komp_1

Matz, (Ålkola) Ruotu 91_komp_1

Påhl Påhlsson, (Harjuma) Ruotu 73_komp_1

Tillickain

Påhll Påhlson, (Kåtkatwändenkylla) Ruotu 99_komp_3

Timon

Oluf, (Såckala) Ruotu 122_komp_3

Tiuhtuin

Jöran, (Harjuma) Ruotu 7_komp_1

Tiusain

Greels, (Tiusala) Ruotu 119_komp_3

Mattz Michelson, (Tiusala) Ruotu 120_komp_3

Tiusarin

Matz, (Nårola) Ruotu 86_komp_1

Tråckain

Gustaf Lådwikson, Ruotu 36_komp_3

Tuchkain

Erich, (Häyrylä) Ruotu 121_komp_3

Tuckain

Berendt Andersson, (Kåskentaipal) Ruotu 80_komp_1

Matz Matsson, Ruotu 89_komp_1

Tukain

Michel Påhlsson, (Päckola) Ruotu 14_komp_1

Tulliainen

Påhll Mattzon, (Kärjälä) Ruotu 97_komp_3

Tupalin

Påhl Olofzson, (Marjaniemi) Ruotu 96_komp_1

Tupperain

Lars, (Kyrckieby) Ruotu 112_komp_3

Tyllin

Erich, (Månika) Ruotu 125_komp_3

Simon, (Månika) Ruotu 125_komp_3

Tåifwain

Mårthen Larson, Ruotu 114_komp_3

Tåifwakain

Matz Michellsson, Ruotu 134_komp_3

Mårthen, (Hijrola) Ruotu 77_komp_1

Thomas, (Häinelax) Ruotu 43_komp_3

Tåiwakain

Jöran Thomasson, Ruotu 98_komp_1

Tålpa

Greels Påhlson, Ruotu 27_komp_3

Tårniain

Erich, (Tårnialala) Ruotu 106_komp_3

Tärtti

Isach Bengtsson, (Nårola) Ruotu 87_komp_1

Tärwain

Michel Påhlsson, (Parckilla) Ruotu 97_komp_1

UAlkuun

Uckoin

Bertiel: Bengdtzon, (Kyssiäsalo) Ruotu 39_komp_3

Hendrich, (Harjuma) Ruotu 85_komp_1

Knuth Knutsson, Ruotu 11_komp_1

Lars, (Kächkylä) Ruotu 16_komp_1

Matz, (Måndola) Ruotu 95_komp_1

Mårthen Hinderson, (Kyssiäsalao) Ruotu 103_komp_3

Peer Person, (Uckanemj) Ruotu 39_komp_3

Påhl Bengdtsson, (Harjuma) Ruotu 7_komp_1

Uckåå

Lars, (Ripatila) Ruotu 132_komp_3

Uimo

Simon Jacobsson, Ruotu 96_komp_1

Ullmain

Mattz Thomason, Ruotu 124_komp_3

Utriain

Matz Peersson, (Taipallaby) Ruotu 18_komp_1

VWAlkuun

Walckoin

Erich, (Hyryla) Ruotu 42_komp_3

Waldoin

Oluff Eskilson, Ruotu 110_komp_3

Walkoin

Påhl Larsson, (Rumullaa) Ruotu 85_komp_1

Wanhain

Hendrich Andersson, (Wanhala) Ruotu 5_komp_1

Hendrich Olofsson, Ruotu 83_komp_1

Johan Johansson, (Wächmois) Ruotu 11_komp_1

Jöran Jöransson, (Wanhala) Ruotu 70_komp_1

Sigfredh Johansson, Ruotu 93_komp_1

Thomas Påhlsson, (Wächmois) Ruotu 11_komp_1, (Wanhala) Ruotu 71_komp_1

Wappuinen

Johan, (Wapula) Ruotu 121_komp_3

Weeman

Magnus, (Hachkala) Ruotu 13_komp_1

Weisein

Staffan Hendersson, (Kyrckeby) Ruotu 1_komp_1

Wichkinen

Johan Peersson, Ruotu 84_komp_1

Wilhuin

Anders Påhlson, (Wanhamäkj) Ruotu 28_komp_3

Wiliakain

Peer Mattzon, (Williakala) Ruotu 100_komp_3

Willhuin

Påhll, (Wanhamäkj) Ruotu 29_komp_3

Williacka

Anders, (Månikala) Ruotu 46_komp_3

Williakain

Erich, (Månikala) Ruotu 46_komp_3

Jacob, (Hirfwisalmj) Ruotu 129_komp_3

Johan Nielson, Ruotu 107_komp_3

Lars Larsson, (Williakala) Ruotu 100_komp_3

Niels Christerson, (Williakala) Ruotu 100_komp_3

Wäisseläin

Mattz, (Månikala) Ruotu 46_komp_3

Wäisäin

And:s Mårthens:, (Wäisala) Ruotu 26_komp_3

Anders Påhlsson, (Wäisala) Ruotu 26_komp_3

Christer Bertillsson, (Marjaniemi) Ruotu 19_komp_1

Clemmeth Matzson, (Wäisala) Ruotu 27_komp_3

Jöns Jönson, (Wanhamäkj) Ruotu 29_komp_3

Jöns Person, (Wäisala) Ruotu 27_komp_3

Lars Anderson, (Wäisala) Ruotu 26_komp_3

Mattz Jönsson, (Wäisala) Ruotu 26_komp_3

Matz Bertillsson, (Marianiemi) Ruotu 98_komp_1

Michell Anders:, (Wäisala) Ruotu 27_komp_3

Oluff Thomasson, Ruotu 39_komp_3

Peer Andersson, (Marjaniemi) Ruotu 18_komp_1

Samuel, (Ihastjärfwi) Ruotu 76_komp_1

Wänäin

Johan Larsson, (Wänälä) Ruotu 99_komp_1

Johan Matzson, (Wänälä) Ruotu 99_komp_1

Matz Frantzson, (Wänälä) Ruotu 99_komp_1

Matz Jöransson, Ruotu 99_komp_1

Matz Påhlsson, (Wänälä) Ruotu 98_komp_1

Påhl Peersson, (Wänälä) Ruotu 99_komp_1

Thomas Johansson, (Wänälä) Ruotu 99_komp_1

Thomas Thomasson, Ruotu 12_komp_1

Wänäläin

Lars, (Wätämäsalmi) Ruotu 17_komp_1

Peer Nielsson, (Wätämäsalmi) Ruotu 17_komp_1

Påhl, (Åhensalo) Ruotu 92_komp_1

Wänämies

Niels, (Hirfwisalmj) Ruotu 129_komp_3

Wässulain

Staffan Christersson, Ruotu 91_komp_1

ÅAlkuun

Åikarin

Abraham Erichsson, (Kåskentaipal) Ruotu 80_komp_1

Cnuth Mårthenson, Ruotu 105_komp_3

Ållikain

Hindrich And:ss, (Lahnama) Ruotu 127_komp_3

Matz Matsson, (Wächmois) Ruotu 78_komp_1

Årain

Mattz Michelson, (Kychkylanemj) Ruotu 117_komp_3

Årpain

Thomas Anderson, Ruotu 135_komp_3

ÄAlkuun

Äckräwäin

Lars Påhlsson, (Såikala) Ruotu 45_komp_3

Tässä hakemistossa on yhteensä 672 nimeä

© Väinö Holopainen 2020